-A A+

Fatih Belediyesi'nden Çocuklar İçin Pediatrik Fizyoterapi Hizmeti

Fatih Belediyesi Sosyal İşler Birimi çocukların fiziksel ve motor gelişimlerini desteklemek amacıyla Pediatrik Fizyoterapi hizmeti sunuyor. Bu hizmetle çocukların daha bağımsız bir yaşam sürdürebilmeleri hedefleniyor.

3 Haziran 2024
Fatih Belediyesi nden Çocuklar İçin Pediatrik Fizyoterapi Hizmeti

Fatih Belediyesi Sosyal İşler Birimi, çocukların sağlıklı gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla önemli bir adım atıyor. Düzenli olarak yürütülen pediatrik rehabilitasyon hizmetleri kapsamında çocuklarda doğuştan veya sonradan oluşan kas, iskelet ve nörolojik rahatsızlıklara yönelik fizyoterapi teknikleri uygulanıyor.

Pediatrik rehabilitasyon çocukların günlük yaşam becerilerini geliştirmeyi ve hayata adapte olabilmelerini sağlamayı amaçlıyor. Bu özel terapi yöntemleriyle çocukların fiziksel ve motor gelişimleri desteklenerek bağımsız yaşam sürdürebilmeleri hedefleniyor.

Fatih Belediyesi Sosyal İşler Birimi, uzman fizyoterapistlerin gözetiminde gerçekleştirilen rehabilitasyon programları ile çocukların sağlıklı bir geleceğe hazırlanmasına katkıda bulunuyor.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin