-A A+

Fatih Kitap Fuarı Neslişah Sultan Kültür Merkezi'nde Açıldı!

Fatih Kitap Fuarı, Belediye Başkanı M. Ergün Turan ve Fatih Kaymakamı Cafer Sarılı'nın katılımıyla Neslişah Sultan Kültür Merkezi’nde açıldı.

29 Eylül 2023
Fatih Kitap Fuarı Neslişah Sultan Kültür Merkezi nde Açıldı!

29 Eylül-8 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan Fatih Kitap Fuarı, Belediye Başkanı M. Ergün Turan’ın katılımıyla Neslişah Sultan Kültür Merkezi’nde açıldı. Elliye yakın yazarın katıldığı, prestijli yayınevlerinin ve binlerce kitabın bulunduğu fuarın ilk günü büyük bir ilgiyle karşılandı. Çocukların akın ettiği alanda eğlenceli etkinliklerin vazgeçilmezi Süperbüs de vardı. 8 Ekim’e kadar devam edecek olan fuarda Tarık Tufan, Güray Süngü & Kadir Daniş, Kaan Murat Yanık, Turgay Anar, Hayri Fehmi Yılmaz & Sedat Bornovalı, M. Fatih Andı, Melih Tuğtağ, Elif & Ümit Yaşar Özkan gibi birbirinden kıymetli isimler çeşitli konular üzerine söyleşiler gerçekleştirirken; farklı yayınevlerinden birçok yazar ise imza günü düzenleyecek. Fatih Belediyesi olarak, bütün İstanbulları Fatih Kitap Fuarı'na bekliyoruz.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin