-A A+

Fatih Sanat Akademisi'nin Dokulu Tablo Atölyesi'nde Özgün Tasarımlarımızı Oluşturuyoruz

Fatih Sanat Akademisi tarafından düzenlenen Dokulu Tablo Atölyesi'nde katılımcılar öncelikle kullanacakları malzemeleri ve karışımları öğreniyorlar. Ardından tuval üzerinde istedikleri renkleri ve dokuları kullanarak özgün tasarımlarını oluşturuyorlar.

7 Mart 2024
Fatih Sanat Akademisi nin Dokulu Tablo Atölyesi nde Özgün Tasarımlarımızı Oluşturuyoruz

Fatih Sanat Akademisi her biri birbirinden farklı ve renkli atölyeler düzenleyerek sanatseverlere ilham vermeye devam ediyor. Bu atölyelerden biri olan Dokulu Tablo Atölyesi katılımcılara kendi sanat eserlerini yaratma fırsatı sunuyor. Eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen atölyede katılımcılar önce kullanacakları malzemeleri ve karışımları öğreniyorlar. Ardından tuval üzerinde özgün tasarımlarını oluşturmak için istedikleri renkleri ve dokuları kullanıyorlar. Bu yaratıcı sürecin sonunda katılımcıların ortaya çıkardığı eserler onlara teslim ediliyor. Dokulu Tablo Atölyesi sanatseverler tarafından ilgiyle takip ediliyor.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin