-A A+

Fatih'te 23 Nisan Coşkusu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu Başkan M. Ergün Turan’ın eşlik ettiği etkinliklerle Fatih'te dolu dolu yaşandı.

23 Nisan 2022
Fatih te 23 Nisan Coşkusu

Fatih’te 23 Nisan kutlamalarının adresi çocukların açıldığı günden bu yana severek yoğun ilgi gösterdiği Sümbül Efendi Çocuk Kütüphanesi oldu. Kariye Çocuk Kütüphanesi öğrencileriyle birlikte hazırlanan birbirinden renkli etkinlikler buradaki amfi sahnede Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan ile anne ve babalara sunuldu.

MİNİK YAZARLAR KİTAPLARINI İMZALADI

Şenlikte “Minik Kalemler Genç Yazarlar” projesinde dereceye giren öğrencilerin Fatih Belediyesi tarafından basılan kitapları için imza günü gerçekleşti. Yazarlar Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan ile birlikte kitaplarını imzalayarak arkadaşlarına hediye etti. Çocukların 23 Nisan temalı resim çalışmalarının sergilendiği, gösteri ve eğlencenin gün boyunca devam ettiği şenlikte; çocuklar sürpriz oyun, oyuncak ve yiyecekler eşliğinde doyasıya eğlendi.

İLÇENİN DÖRT BİR YANINDA KUTLAMALAR SÜRDÜ

Fatih Belediyesi ilçedeki tüm çocukların 23 Nisan coşkusunu yaşaması için birçok farklı noktada kutlamalarını sürdürdü. Yedikule Bahçe, Kasım Günani Semt Konağı, Fındıkzade ve Yavuz Selim Yaşam Merkezleri çocukların birbirinden renkli etkinliklerle gün boyu doyasıya eğlendiği mekanlar oldu.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin