-A A+

Fındıkzade Çukurbostan Parkı'nda Sokak Hayvanlarına Sağlık Taraması Yapıldı

Fatih Belediyesi Veteriner Hizmetleri, düzenlediği “Gönüllü Buluşma” etkinlikleri kapsamında veteriner hekimler ile teknikerler aracılığıyla hayvanların bakımı ve beslenmesi konusunda danışmanlık hizmeti sağladı.

11 Mayıs 2024
Fındıkzade Çukurbostan Parkı nda Sokak Hayvanlarına Sağlık Taraması Yapıldı

Fatih Belediyesi Veteriner Hizmetleri, sokak hayvanlarının sağlığını korumak için yeni bir adım daha atıyor. Yerinde müdahale projesi çerçevesinde açık alanlardaki sokak hayvanlarına düzenli sağlık taraması yapılıyor. Bugüne kadar 5860 hayvana yerinde müdahale uygulandı. Fatih ilçesindeki aktif hayvan koruma görevlilerine haftalık duyurular yapılarak, ilgililerin sokak hayvanlarını getirmesi için “Gönüllü Buluşma” etkinlikleri düzenleniyor. Bu etkinliklerde veteriner hekimler ve teknikerler, hayvanların bakımı ve beslenmesi konusunda danışmanlık hizmeti sunuyor. Böylelikle sokak hayvanları sağlık taraması, Fatih Belediyesi Veteriner Hizmetleri tarafından sokak hayvanlarının sağlığını desteklemek amacıyla Fındıkzade Çukurbostan Parkı'nda 8. kez düzenlenmiş oldu.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin