-A A+

FitFatih Tarafından Düzenlenen “Fat Burning” Etkinliğiyle Sağlığın İzindeyiz!

FitFatih tarafından organize edilen “Fat Burning” etkinliği, kadınlara sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeleri ve yaz aylarına fit bir şekilde girmeleri için eğlenceli bir fırsat sunuyor.

22 Mayıs 2024
FitFatih Tarafından Düzenlenen “Fat Burning” Etkinliğiyle Sağlığın İzindeyiz!

FitFatih'in "Siz yaza fit girin diye" mottosuyla başlattığı kadınlara özel Fat Burning (Yağ Yakım) etkinliği, Fındıkzade Yaşam Merkezi Çok Amaçlı Salonu'nda devam ediyor. Salı ve perşembe günleri düzenlenen etkinlik, toplam 13 seanstan oluşuyor ve kadınlar tarafından büyük ilgi görüyor.

“Fat Burning”

Popüler kültürün etkisiyle kilo verme konusunda sıkça kullanılan yabancı terimler arasında yer alan "fat burning", kelime anlamıyla "yağ yakıcı" egzersizlerdir. Fazladan alınan kalorilerin vücutta yağ olarak depolanması, hayatımızı sürdürmemiz için önemli bir fonksiyon olsa da, aşırı yağ birikimi ciddi sağlık problemlerine yol açabilir. Ayrıca, fazla ağırlık taşımak günlük yaşam ve spor konforumuzu da olumsuz etkileyebilir.

Peki, bu yağlardan nasıl kurtulabiliriz? Yağ yakıcı (fat burning) egzersizler, yağ yakımını destekleyen hareketlerdir. Orta şiddetteki bir yüklenme veya tempo ile kısa molalar verilerek ya da mola vermeden yapılan antrenman türleri, yağ yakmada etkili yöntemlerdir. Molaların kısa tutulması veya hiç verilmemesi, nabzın yağ yakım aralığından aşağı düşmemesi için önemlidir. Orta şiddetteki egzersizler, kardiyo veya aerobik egzersizler olarak da adlandırılır ve aynı zamanda kalp sağlığı açısından da faydalıdır.

FitFatih'in bu etkinliği, katılımcılara sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeleri ve yaz aylarına fit girmeleri için keyif dolu bir fırsat sunuyor.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin