-A A+

Geleneksel 2. Yemek Yarışması Başkan Turan'ın Katılımıyla Neslişah Sultan Kültür Merkezi'nde Gerçekleştirildi

“Lezzet Ustası Kadınlar Yarışıyor” Geleneksel 2. Yemek Yarışması Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan'ın katılımıyla Neslişah Sultan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Başkan Turan, bu yılki yemek yarışmasında lezzet dolu bir şölen yaşandığını belirterek tüm katılımcıları tebrik etti.

9 Şubat 2024
Geleneksel 2. Yemek Yarışması Başkan Turan ın Katılımıyla Neslişah Sultan Kültür Merkezi nde Gerçekleştirildi

Fatihli kadınlar için düzenlenen "Lezzet Ustası Kadınlar Yarışıyor" adlı Geleneksel 2. Yemek Yarışması Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan'ın katılımıyla Neslişah Sultan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Başkan Turan, mutfak kültürünün yaşatılması amacıyla düzenlenen bu yılki yemek yarışmasında lezzet dolu bir şölen yaşandığını belirterek tüm katılımcıları tebrik etti. Ayrıca mutfak becerilerini geliştirmek isteyen herkesin GastroSanat'ta yer bulabileceğini vurguladı. Yarışma zeytinyağlılar ve hikayesi olan yemekler olmak üzere iki kategoride düzenlendi. Her iki kategoride de ilk üçe giren yarışmacılara ödülleri takdim edildi. Yarışmanın jürisinde 4 sektör temsilcisi ve 1 belediye yetkilisi bulunurken yemeklerin sunumunu Elif Korkmazel gerçekleştirdi. KARINCA El Emeği Eğitim Birimi tarafından düzenlenen program, ödül töreni ve kokteyl ile sona erdi ve katılımcılar yarışmayı ilgiyle takip etti.

/400proje /400proje
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin