Haberler
Kano ve Kürek Eğitimleri Başladı
Fatih Belediyesi'nin Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle ilçeye kazandırdığı Kano ve Kürek Sporları Merkezi'nde eğitimler başladı.
18 Mart 2021![Kano ve Kürek Eğitimleri Başladı Kano ve Kürek Eğitimleri Başladı](/webfiles/fotograf/haberler/1575-kano-ve-kurek-egitimleri-basladi-fatihbel_haberler_958x456.jpeg)
Profesyonel eğitimciler tarafından verilen eğitimlerden hafta içi öğrenciler, hafta sonu cumartesi günleri 18-50 yaş aralığındaki dileyen herkes faydalanabiliyor. Cumartesi günleri 20 kişilik gruplar halinde, serbest olarak verilen eğitimlerin rezervasyon formuna web sitemiz Etkinlik Başvuruları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.