-A A+

Kano ve Kürek Sporları Merkezi'nde Engelliler Spor ve Eğlence Şenliği

Fatih Belediyesi 3. Geleneksel Engelliler Spor ve Eğlence Şenliği, Haliç Kano ve Kürek Sporları Merkezi'nde gerçekleştirildi.

1 Aralık 2022
Kano ve Kürek Sporları Merkezi nde Engelliler Spor ve Eğlence Şenliği

Fatih Belediyesi Kano ve Kürek Sporları Merkezi'nde gerçekleştirilen 3. Geleneksel Engelliler Spor ve Eğlence Şenliği, yoğun ilgi gördü. Şenliğe katılan yaklaşık 400 kadar çocuktan bazıları, bocce, körling gibi oyunları oynarken, bazıları da masa tenisi, futbol oynayıp ok attı. Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan ve Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın da şenliğe katıldı. Şenlikle ilgili bir konuşma gerçekleştiren Turan, devletin engellilerle ilgili dezavantajları ortadan kaldırmak için elinden gelen imkânları ortaya koyduğunu vurguladı. Başkan Turan konuşmalarına şu ifadelerle devam etti: “Şükür son 20 yılda Sayın Cumhurbaşkanımızın hükümetleri döneminde engelliler için çok şey yapılmıştır, yapılmaya da devam edecektir. Biz de engelli yurttaşlarımızın ya da yavrularımızın hayatına nasıl dokunabiliriz diye düşünüyoruz ve bunun için de bazı faaliyetler yapıyoruz."

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin