-A A+

KARINCA'nın Yeni Dönem Eğitimleri Başladı

Kadınlarımızın hem yeteneklerini geliştirmesine olanak tanıyan hem de hünerlerine değer katan projeler üreten KARINCA Kadın El Emeği Eğitim Birimi’nin 10 farklı lokasyonda ve tam 100 branştaki eğitimleri başladı.

14 Ekim 2022
KARINCA nın Yeni Dönem Eğitimleri Başladı

Hayata geçirdiği projelerde önceliği ailenin temeli, toplumun direği olan kadınlara vererek, onların hizmete ulaşmalarını kolaylaştıran Fatih Belediyesi, kadın emeğine değer katan projelerin çatısı KARINCA Kadın El Emeği Eğitim Birimi ile kadınları girişimci olmaya teşvik ediyor, farklı iş kollarında eğitim olanağı sunuyor. Kadınlarımızın ekosisteme katılımlarını artırmak amacıyla meslek edindirme kurslarını her geçen gün daha genişleten ve geliştiren KARINCA ile 15 yaş ve üzeri bireyler, eğitimlerine yıl boyunca aralıksız devam ediyor.

10 EĞİTİM BİRİMİ’NDE 100 FARKLI BRANŞTA EĞİTİM İMKÂNI

Üretkenliği ile durmaksızın çalışan karıncalardan ilhamla; üreten, hayata değer katan ve çalışan hünerli kadınlarımız için 10 eğitim biriminde 100 farklı branşla faaliyetlerini yürüten KARINCA Kadın El Emeği Eğitim Birimi; kadınlarımıza yeni bir meslek veya hobi edinmenin yanında sosyalleşerek, boş zamanlarını değerlendirme fırsatı sunuyor. Fatih Belediyesi ve Fatih Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile düzenlenen eğitimler sonunda üretilen ürünler her yıl gerçekleşen sergiyle ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor, bazı kategorilerde üretilen ürünlerin satışı yapılarak, kadınlarımıza ekonomik kazanım fırsatı da sunuluyor. Kayıtları devam KARINCA kurslarını incelemek ve kayıt yaptırmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://akademi.fatih.bel.tr/form/karinca.aspx

Fatih Belediyesi'ni Arahttps://tk.emsal.com.tr/fatihb/ SMS ve E-bülten AboneliğiSMS ve E-bülten Aboneliği
Başkan Instagram Başkan Twitter Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web
Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.