-A A+

“Martı” Yeni Filmiyle Bu Kez Fatih'in Yeşil Alanlarında Doğanın Keyfini Çıkarıyor!

“Martı” yeni filminde Fatih'in yeşil alanlarını seyircilerle buluşturuyor. Doğanın tadını çıkaran Martı, Karasurları Millet Bahçesi'ni, Yedikule&Ayvansaray Bahçe'yi ve Fatih'in doğal zenginliklerini tanıtıyor.

8 Ocak 2024
“Martı” Yeni Filmiyle Bu Kez Fatih in Yeşil Alanlarında Doğanın Keyfini Çıkarıyor!

Fatih'in yeni yüzü "Martı", geçmiş maceralarından sonra şimdi de Fatih'in yeşil alanlarını izleyicilere sunuyor. Doğayla buluşan Martı, Karasurları Millet Bahçesi'ni, Yedikule&Ayvansaray Bahçe'yi ve Fatih'in birçok doğal zenginliğini tanıtıyor. Burada yürüyüş ve bisiklet yolları, fitness aletleri ve oyun parkları gibi olanaklardan faydalanırken; piknik alanlarında uzun sohbetlerin yanı sıra yaz akşamlarında açık hava sineması, etkinlikler ve şenliklerle yeşil alanların tadını çıkarıyor, aynı zamanda tarlalarda sebze ve meyve yetiştirerek şehirde tarımla buluşuyor. Martı'nın keşfettiği farklı yerleri ve heyecan verici yolculuğunu takip etmek isterseniz Fatih Belediyesi'nin sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin