-A A+

MARUF ON THE GO: Kamusal Alanı Yeniden Düşünmek ve İstanbul'un Karasurları

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan’ın katılımıyla Marmara Belediyeler Birliği'nin düzenlediği çalıştayın bir ayağı Neslişah Sultan Kültür Merkezi'nde başladı.

29 Eylül 2023
MARUF ON THE GO: Kamusal Alanı Yeniden Düşünmek ve İstanbul un Karasurları

Fatih’in sınırlarını da oluşturan Karasurları, İstanbul’un tarihi zenginliğini gösteren en önemli unsurlardan biridir. Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan’ın katılımıyla Marmara Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen MARUF on the GO bünyesinde "İstanbul Karasurları Çevresinde Kamusal Alanı Yeniden Düşünmek" başlıklı çalıştayın ilk etabı Neslişah Sultan Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. Çalıştay kapsamında kamusal alanların bütün toplumu içerisine dâhil edip farklılıkları barındırma ve bütünleştirme amacı olduğu aktarıldı. Projenin odak noktalarından biri; bireyin inşâsıyla beraber toplumun da aynı yönde gelişimi ve dönüşümü konusuydu. Programa katılım gösteren gençleri de kutlayan Başkan Turan, çalışmalarında başarılar diledi.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin