-A A+

Mavi Marmara Özgürlük ve Dayanışma Derneği'nin "Filoya Destek" Programı Başkan Turan'ın Katılımıyla Gerçekleştirildi

Filistinli Kadınlarla Dayanışma İnisiyatifi'nin düzenlediği, Mavi Marmara Özgürlük ve Dayanışma Derneği'nin öncülük ettiği "Filoya Destek" kahvaltı programı Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan’ın teşrifi ve STK temsilcilerinin katılımıyla Neslişah Sultan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

9 Mart 2024
Mavi Marmara Özgürlük ve Dayanışma Derneği nin  Filoya Destek  Programı Başkan Turan ın Katılımıyla Gerçekleştirildi

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan’ın teşrifi ve STK temsilcilerinin katılımıyla Filistinli Kadınlarla Dayanışma İnisiyatifi'nin düzenlediği, Mavi Marmara Özgürlük ve Dayanışma Derneği'nin öncülük ettiği "Filoya Destek" kahvaltı programı Neslişah Sultan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Başkan Turan, Neslişah Sultan Kültür Merkezi'nde satılan her bir üründen elde edilen gelirin gemi filolarıyla Filistin'e ulaştırılacak yardım paketlerine katkı sağlayacağını belirterek emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti ve "Rabbim Filistinli kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun," diyerek Filistin halkının yanında olduklarını ifade etti.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin