-A A+

Sağlıklı Beslenen Bireyler ile Sağlıklı Türkiye Projesi FANÇO'da Hayata Geçti

Fatih Belediyesi’nin Güvenilir Ürün Platformu ve Bee’o Propolis’in desteği ile hayata geçirdiği “Sağlıklı Beslenen Bireyler ile Sağlıklı Türkiye” projesi Başkan M. Ergün Turan’ın da katıldığı programla Sümbülefendi FANÇO’da uygulanmaya başladı.

16 Mart 2022
Sağlıklı Beslenen Bireyler ile Sağlıklı Türkiye Projesi FANÇO da Hayata Geçti

Sosyal belediyecilik uygulamalarının öncüsü Fatih Belediyesi, ses getirecek yeni bir projeye ev sahipliği yapıyor. Başkan M. Ergün Turan’ın katılımlarıyla Sümbülefendi FANÇO (Fatih Anne ve Çocuk Merkezi)’da; her yaş için büyük önem taşıyan ve hastalıkların kaynağı olabilen yanlış beslenmenin önüne geçmek ve sağlıklı beslenme farkındalığının arttırılmasını sağlamak amacıyla Güvenilir Ürün Platformu ve Bee’o Propolis desteği ile “Sağlıklı Beslenen Bireyler ile Sağlıklı Türkiye’’ projesi hayata geçirildi. Programda Fatih sakinleri Diyetisyen Dilara Koçak ve Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı’nın sunumları ile sağlıklı beslenme nedir ve sağlıklı beslenme alışkanlıkları nasıl geliştirilir, temel besin öğeleri nelerdir ve hangi ürün gruplarından alınır, gebelikte ve 0-2 yaş arasında beslenme, okul öncesi dönemde çocuk beslenmesi, çocukluk ve ergenlikte ( 7-18 yaş) beslenme, menü planlama ve sağlıklı tarifler gibi konu başlıkları işlendi. Çocukların hem eğlendiği hem öğrendiği programda eğitimler sonunda katılımcılara sertifika ve sürpriz hediyeler verildi.

Fatih Belediyesi'ni Arahttps://tk.emsal.com.tr/fatihb/ SMS ve E-bülten AboneliğiSMS ve E-bülten Aboneliği
Başkan Instagram Başkan Twitter Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web
Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.