-A A+

Sivil Toplum Kuruluşları İftarı TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş'un Teşrifiyle Neslişah Sultan Kültür Merkezi'nde Düzenlendi

TBMM Başkanı Sn. Numan Kurtulmuş’un teşrifi ve Fatih Belediye Başkanı Sn. M. Ergün Turan’ın katılımıyla, Neslişah Sultan Kültür Merkezi’nde Fatih'teki sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve temsilcileriyle bir iftar programı gerçekleştirildi.

22 Mart 2024
Sivil Toplum Kuruluşları İftarı TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş un Teşrifiyle Neslişah Sultan Kültür Merkezi nde Düzenlendi

TBMM Başkanı Sn. Numan Kurtulmuş ve Fatih Belediye Başkanı Sn. M. Ergün Turan, Neslişah Sultan Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar programında Fatih'teki sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve temsilcileriyle bir araya geldiler. Başkan Turan, bedenlere esenlik, gönüllere sürur veren Ramazan ayından bir gün daha eksildiğini ifade ederek Sn. Kurtulmuş’a davetlerine icabetlerinden dolayı teşekkür etti.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin