-A A+

Suriçi Kupası Basketbol Finali Başkan Turan'ın Katılımıyla Gerçekleştirildi

Fatih Belediyesi, Fatih Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklığında düzenlenen Suriçi Kupası Basketbol Finali Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan’ın katılımıyla Atatürk Çağdaş Yaşam Lisesi Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. 8 kategoride 67 okuldan 804 sporcu mücadele etti.

15 Şubat 2024
Suriçi Kupası Basketbol Finali Başkan Turan ın Katılımıyla Gerçekleştirildi

Fatih Belediyesi, Fatih Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Suriçi Kupası 15 farklı branşta ve 8 farklı kategoride 8 bin sporcunun katılımıyla başladı. Basketbol finali Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan'ın teşrifleriyle Atatürk Çağdaş Yaşam Lisesi Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi ve toplamda 8 kategoride 67 okuldan 804 sporcu mücadele etti. Başkan Turan, spor tesisleriyle Fatih'i gençler için cazip bir yaşam merkezine dönüştürmeye hazır ve kararlı olduklarını ifade ederek turnuvaya katılan gençlere teşekkürlerini dile getirdi. Bugün badminton, dart, karete-do ve yüzme branşlarının yanı sıra gerçekleşen basketbol müsabakaları Suriçi Kupası'nın tamamlanan beşinci branşı oldu. Futsal ve voleybol müsabakalarıysa devam ediyor. Dereceye giren tüm sporculara kupa, madalya ve çeşitli ödüller veriliyor. Genç Erkekler'de Sınav Okulları, Genç Kızlar'da Davutpaşa Anadolu Lisesi, Küçük Kızlar'da Özel Oğuzkaan Ortaokulu, Küçük Erkekler'de Özel İelev Ortaokulu, Yıldız Kızlar'da Özel Sınav Ortaokulu ve Yıldız Erkekler'de Vedide Baha Pars Ortaokulu şampiyon oldu. Katılımcılar tarafından büyük ilgiyle takip edilen turnuvalar heyecan dolu geçiyor.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin