-A A+

“Tekrar Düşün: Fatih” Öğrenci Atölyesi Tamamlandı

Taşkışla Design Lab ve Fatih Belediyesi işbirliğinde düzenlenen “Tekrar Düşün: Fatih” öğrenci atölyesinde kültür ve eğitim odağında, gençler öncelikli olmak üzere kent sakinlerinin bölgedeki hareketliliğine ve kullanımına yönelik yaratıcı çözümler düşünüldü.

2 Aralık 2022
“Tekrar Düşün: Fatih” Öğrenci Atölyesi Tamamlandı

Taşkışla Design Lab ve Fatih Belediyesi işbirliğinde düzenlenen “Tekrar Düşün: Fatih” Öğrenci Atölyesi'nde kültür ve eğitim odağında, gençler öncelikli olmak üzere kent sakinlerinin bölgedeki hareketliliğine ve kullanımına yönelik yaratıcı çözümler düşünüldü ve raporlandı. Taşkışla Design Lab ve Fatih Belediyesi İstanbul’da bulunan üniversitelerin şehir ve bölge planlama, mimarlık, iç mimarlık, endüstriyel tasarım ve peyzaj mimarlığı bölümlerinde eğitim görmekte olan lisans öğrencilerinin katılımıyla, yaratıcı tasarımlar ile Murat Paşa Camisi’nden Belgradkapı’ya tarihi kent omurgasını tekrar düşündürdü. Öğrenci atölye çalışmasında, uzman hocalar tarafından verilen seminerler ve gezi programları da yer aldı. Programın 2 Aralık’taki son oturumuna Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan da katıldı. Atölye programına dahil olan akademisyenlere, öğrencilere ve emeği geçenlere teşekkürlerini sunan Başkan Turan, tüm davetlilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin