-A A+

Turuncu Koltuk'un İlk Konuğu Sevilen Müzisyen Kıraç Oldu

Ziyaretçilerin kamera karşısına geçerek kütüphane deneyimlerini anlatacakları ve #SenAnlat etiketiyle sosyal medyada yayınlanacak Turuncu Koltuk programının ilk konuğu sevilen müzisyen Kıraç oldu.

10 Kasım 2021
Turuncu Koltuk un İlk Konuğu Sevilen Müzisyen Kıraç Oldu

Fatih Merkez Kütüphanesi’ni gezen ve daha sonra Ali Kuşçu Salonu’ndaki Turuncu Koltuk’ta ağırladığımız müzisyen Kıraç, kütüphanemizi bir müzisyen olarak çok beğendiğini belirterek, şunları aktardı: “Müzisyen olarak söylüyorum, birçok yerde konser verdim. Mekânlarda, kütüphanelerde bile çoğu zaman akustiğe dikkat edilmez. Burada çok ciddi ve bilinçli bir yapı ve tasarım var, bu çok önemli. İçerisi şu an kalabalık, dışarıda da bekleyen bir sürü genç var. Çok kalabalık olmasına rağmen son derece sessiz ve bütün çocuklar ders çalışıyor. Anne ve babaları görünce gözleri dolar herhalde. Kafelerinde ücretsiz çay ve çorbalarını içiyorlar. Bu şaşırtıcı ve gurur verici proje için ben Fatih Belediyesi’ni ve emeği geçen herkesi canı yürekten kutluyorum.”
Turuncu Koltuk ziyaretinden sonra Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan sanatçı Kıraç ile bir araya gelerek, ilçede devam eden projeler hakkında sohbet etti. Sulukule Müzik Akademisi ile ilgili fikir alışverişinde bulunan Başkan Turan, ünlü sanatçı Kıraç’a günün anısına hediye takdiminde bulundu.


Fatih Belediyesi'ni Arahttps://tk.emsal.com.tr/fatihb/ SMS ve E-bülten AboneliğiSMS ve E-bülten Aboneliği
Başkan Instagram Başkan Twitter Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web
Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.