-A A+

Üretken Fatih Girişimcilik Programı'nın Kapanış Etkinliği Gerçekleştirildi

Başkan Turan, Neslişah Sultan Kültür ve Spor Merkezi’inde düzenlenen Üretken Fatih Girişimcilik Programı’nın kapanış etkinliğine katıldı.

29 Temmuz 2023
Üretken Fatih Girişimcilik Programı nın Kapanış Etkinliği Gerçekleştirildi

Üretken Fatih Girişimcilik Programı’nda, katılımcılara temel girişimcilik eğitimleri, teknik eğitimler, haftalık çevrimiçi etkinlikler ve birebir mentorluk gibi bir dizi destek sağlandı. Program boyunca 850'den fazla bireysel ve ekip katılımcısı yer aldı. Eğitimler, Üretken Akademi eğitim platformu üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirildi ve katılımcılar girişimcilik dünyasının temel kavramlarını ve pratiklerini öğrendi. Girişimciliğin temelleri, fikir geliştirme metodolojisi, yalın girişim, müşteri test süreçleri ve MVP gibi konular, teorik ve uygulamalı olarak işlendi. Eğitim sürecinin yanı sıra katılımcılar haftalık düzenlenen koordinasyon yayınlarına katıldı ve sorularını ve sorunlarını interaktif bir şekilde çözdü. Aynı zamanda çevrimiçi platformlar üzerinden düzenlenen tanışma etkinlikleri sayesinde katılımcılar, diğer ekip üyeleriyle işbirliği yaparak projelerini geliştirdi. Sektörel keşif etkinlikleri de düzenlendi ve katılımcılar, girişimcilik ekosisteminden deneyimli isimlerle bir araya gelerek farklı sektörleri tanıdı. Program, katılımcıların kendi iş fikirlerini yalın kanvas modelleri ile oluşturmalarına ve teknik altyapılarını geliştirmelerine yardımcı oldu. Sonuç olarak, 59 farklı proje ekibi, kullanıcı arayüz tasarımı, landing page, sosyal medya yönetimi ve yatırımcı sunumu gibi konularda çalışmalarını tamamlayarak final aşamasına geldi. Üretken Fatih Girişimcilik Programı'nın son etkinliği Demo Day Fatih Neslişah Sultan Kültür ve Spor Merkezi'nde düzenlendi. Etkinlikte ilk 10 proje jüri üyelerine sunuldu ve seçilen projelere sertifikalar verildi. Aynı zamanda diğer katılımcılar da kendi iş fikirlerini tanıtım standlarında ziyaretçilere ve davetlilere sundu.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin