-A A+

“VAKT-İ MEŞK” Konseri Başkan Turan'ın Katılımıyla FKSM'de Gerçekleştirildi

Türk Tasavvuf Mûsikîsi ve Folklorunu Araştırma ve Yaşatma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Ahmet Özhan'ın solistliğindeki "Vakt-i Meşk" konseri Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan'ın katılımıyla FKSM'de gerçekleşti. Konser katılımcıları geleneksel Türk müziğiyle manevi bir yolculuğa çıkardı.

10 Şubat 2024
“VAKT-İ MEŞK” Konseri Başkan Turan ın Katılımıyla FKSM de Gerçekleştirildi

Türk Tasavvuf Mûsikîsi ve Folklorunu Araştırma ve Yaşatma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Ahmet Özhan'ın solistliğindeki "Vakt-i Meşk" konseri Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan’ın katılımıyla Fatih Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleşti. Başkan Turan, tasavvuf mûsikîsinin huzur dolu nağmelerinin bu akşam Fatih Kültür Sanat Merkezi'nde yükseldiğini ifade ederek bütün sanatseverlere teşekkürlerini sundu. Konser atmosferi katılımcıların geleneksel Türk müziği ve folkloruyla bütünleşerek manevi bir yolculuğa çıkmasını sağladı. Dinleyiciler Türk kültürünün derin ve zengin mirasını içtenlikle hissettiler. Ayrıca bu etkinlik Türk müziği ve folklorunun gelecek kuşaklara aktarılmasındaki önemini vurguladı.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin