-A A+

Yedikule Hisarı'nda Yapılan Aile Çadır Kampı Yine Eğlence Doluydu

Yedikule Hisarı'nın tarihi atmosferinde yapılan aile çadır kampı, bir kez daha katılımcılarına unutulmaz hatıralar bıraktı.

22 Ağustos 2023
Yedikule Hisarı nda Yapılan Aile Çadır Kampı Yine Eğlence Doluydu

Fatih Belediyesi, tarihi Yedikule Hisarı’nda ikinci kez Aile Çadır Kampı düzenledi. Belediye bünyesindeki birimler, etkinlik alanında aktif bir rol üstlendi. Gençlik ve Spor Birimi, Sosyal İşler Birimi, Kütüphaneler Birimi, Fit Fatih, Proje Karınca, Bilim Fatih, Fanço, Yedikule&Ayvansaray Bahçe, Bilgi Evleri Çocuk Durakları, Fatih Kültür Sanat ve Halkla İlişkiler Ofisi Ekiplerimiz gibi birimler, zengin bir etkinlik programıyla katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Fatih Belediyesi’nin son dönemde ses getiren girişimlerinden biri olan Süperbüs’ün alana gelişiyle büyük küçük herkesin sevinci yüzüne yansıdı. Ayrıca, çocuklar için unutulmaz bir Karagöz Hacivat ve kukla gösterisi gerçekleştirildi. Halkla İlişkiler Ofisi, ailelere etkinlik sonunda özel bir hediye kiti sunarak güzel bir hatıra bıraktı.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin