-A A+

Yedikule&Ayvansaray Bahçe Yeşil Rota Katılımcılarıyla Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi'ni Gezdi

Doğanın sakin ve huzur dolu atmosferini deneyimlemek isteyenler "Yeşil Rota” ile eşsiz güzellikteki Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi ziyaret etti.

21 Ağustos 2023
Yedikule&Ayvansaray Bahçe Yeşil Rota Katılımcılarıyla Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi ni Gezdi

Rengarenk bitki örtüsü ve aromatik kokularıyla doğanın güzelliklerini görsel ve duyusal olarak keşfetmenize olanak sağlayan Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi, nadir ve endemik bitki türlerini içinde barındırıyor. Etkinlik boyunca, Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’nde üç ayrı ada olan Merkez, Ertuğrul ve İstanbul Adası'nda unutulmaz bir doğa yolculuğuna çıkıldı. Her ada, kendine özgü bitki türleri ve atmosferi ile ziyaretçilere farklı deneyimler sundu. Etkinlik sırasında, adalardaki endemik ve doğal bitki türleri özenle incelendi ve katılımcılar, bitkilerin özellikleri, yaşam alanları ve ekosistemdeki rolü hakkında bilgi sahibi olarak doğal çeşitliliğin önemini daha iyi anlama şansı buldular. Bu etkinlik, aynı zamanda katılımcıların doğayla daha derin bir bağ kurmalarına olanak tanıdı.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin