-A A+

Başkan Turan Devam Eden Projeleri Yerinde İnceledi

Hayata geçirilen projelerle Fatih’te yaşamaktan duyulan memnuniyet oranı her geçen gün artmaya devam ederken, Fatih Belediyesi’nin yeni proje çalışmaları aralıksız devam ediyor. Başkan M. Ergün Turan’ın adım adım takip ettiği birçok yeni proje kısa süre içerisinde Fatihlilerin hizmetine sunulacak.

20 Mayıs 2022
Başkan Turan Devam Eden Projeleri Yerinde İnceledi

Fatih'te yaşamaktan duyulan memnuniyet oranı 2019 yılında %74 iken 2021 yılında yapılan araştırmaya göre %87 rakamına ulaştı. Fatih Belediyesi’nin hayata geçirdiği projeler ilçeye değer katmakla beraber, hemşehrilerin sosyal hayatına renk katıyor ve ilçeyi bir cazibe merkezi kılıyor. Yapımına devam edilen ve kısa süre içerisinde Fatihlilerin hizmetine sunulacak önemli projelerden biri Neslişah Sultan Kültür ve Spor Merkezi. Merkez 7 bin 300 metrekarelik bir alanda, nikâh salonu, kapalı spor salonu, kitap kafe ve okuma alanları ile kapalı otopark ile hizmet verecek.
Fatih’in İkinci Bahçesi: Ayvansaray Bahçe
Yedikule Bahçe’yi çok seven Fatihliler için yepyeni bir bahçe ve yeşil alan olarak hizmet verecek olan Ayvansaray Bahçe’de; sebze bahçeleri, piknik alanları, kum parkı, kümes ve serası Fatihliler ailece bol bol yeşile doyup, güzel vakit geçirebilecek.
Fatih’in Yeni Spor Merkezi Yükseliyor
Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam Hatip Lisesi yanında yer alan 6 bin 100 metrekarelik alanda 350 kişi kapasiteli konferans salonu, havuz ve uluslararası müsabakaların yapılabileceği özelliklerde hazırlanan basketbol sahası fonksiyonlarını içeren kapalı spor salonunun yapımı da hızla devam eden projelerden biri.
Zeyrek Mahallesi’ne Yeni Bir Park Yapılıyor
Fatih Belediyesi Zeyrek Mahallesi’ne yeni bir park kazandırıyor. Başkan Turan yeni oyun parkının yapım çalışmalarını mekânın gerçek sahipleri ve en sevdiği yol arkadaşları çocuklarla birlikte gezdi.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin