-A A+

Bilgi Evi Öğrencileri Çanakkale Zaferi'ni Özel Bir Programla Kutladı

Fatih Belediyesi Bilgi Evi öğrencileri Başkan Mehmet Ergün Turan’ın da katılımıyla gerçekleşen özel bir programla Çanakkale Zaferi’nin 107. yılını kutlayarak, kutsal zaferin şehitlerini andı.

22 Mart 2022
Bilgi Evi Öğrencileri Çanakkale Zaferi ni Özel Bir Programla Kutladı

Fatih Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleşen programa Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan ile birlikte Bilgi Evi öğrencilerinin anne ve babaları katıldı. Vatanımız uğruna hayatlarını hiçe sayan kahramanlarımız için saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program, Bilgi Evi öğrencilerimizin hazırlamış olduğu Kuran’ı Kerim tilavetiyle devam etti. Bilgi Evi Gençlik Orkestrası’nın müzik dinletisi, şehitlerimizin kanı (sosyal deney), Gölge ve Kınalı Hasan tiyatrosu, Kahramanların Ağzından Çanakkale ve Destan şiiri oratoryosu gibi birbirinden güzel ve özenle hazırlanan programda aziz şehitlerimiz saygı ve rahmetle anıldı. Programı sonuna kadar takip eden Başkan Mehmet Ergün Turan, yaptığı konuşmada Çanakkale Zaferi’nin 107. yılını kutlayarak, emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencileri hazırladıkları birbirinden özel etkinliklerden dolayı tebrik etti.

Fatih Belediyesi'ni Arahttps://tk.emsal.com.tr/fatihb/ SMS ve E-bülten AboneliğiSMS ve E-bülten Aboneliği
Başkan Instagram Başkan Twitter Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web
Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.