-A A+

Engelliler Doyasıya Eğlendi

Fatih Belediyesi’nin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı, Fatih İlçe Spor Müdürlüğü ve Haliç Su Sporları Kulübüyle birlikte düzenlediği spor ve eğlence şenliğinde engelliler doyasıya eğlenerek, keyifli bir gün geçirdiler.

2 Aralık 2021
Engelliler Doyasıya Eğlendi

Fatih Belediyesi Kano ve Su Sporları Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte engellilerden oluşan koro seslendirdiği şarkılarla programa renk katarken, dans gösterileri, golf, basketbol gibi çeşitli spor etkinlikleriyle gönüllerince eğlendiler. Fatih Belediye Başkanı Turan, katılımcıların oyunlarına eşlik ederek, onlarla birlikte Haliç sularında kano kullandı. Daha sonra da aktivitelere katılan engellilere ödüllerini takdim etti.
“SADECE BUGÜN DEĞİL HER GÜN MUTLU OLSUNLAR”
Etkinlikte konuşan Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, “Dünya Engelliler Günü vesilesiyle bugün Haliç kenarında belediyemize ait Kano ve Kürek Merkezi’mizde bir etkinlik düzenledik. Bizler için çok sevindirici, çok güzel ve keyifli bir gün. Engelli bireylerimizin de keyif aldıklarını görüyoruz. Engelli yavrularımız için dezavantaj gibi gözüken şeyleri bir nebze olsun gidermek, onlara mutluluk vermek adına güzel bir gün olduğu kanaatindeyim. Umut ediyoruz sadece bugün değil her gün böyle olsunlar. Biz yaşama sevinci ile hayata tutunan bütün engelli kardeşlerimizin her zaman yanındayız” açıklamasında bulundu.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin