Haberler
Mamamatiklerle Sokak Hayvanlarımızın Yanındayız
Hayvan dostu Fatih Belediyesi mamamatiklerle sokak hayvanlarının yem ve su ihtiyacının karşılanmasını sağlamaya devam ediyor.
11 Nisan 2021![Mamamatiklerle Sokak Hayvanlarımızın Yanındayız Mamamatiklerle Sokak Hayvanlarımızın Yanındayız](/webfiles/fotograf/haberler/1617-mamamatiklerle-sokak-hayvanlarimizin-yaninday-fatihbel_haberler_958x456.jpeg)
Mamatiklerle; hem sevimli dostlarımızın beslenme ve su ihtiyacı karşılanıyor, hem de sahipsiz hayvanlara karşı farkındalık oluşturuluyor. 1 TL ile çalışan otomatlar Sultanahmet Mehmet Akif Ersoy Parkı, İ.Ü. Beyazıt Kampüsü, Fındıkzade ve Yavuz Selim Yaşam Merkezi ile Koyun Baba Parkı olmak üzere 5 noktada hizmet vermeye devam ediyor.