-A A+

Turizm Elçileri Eğitimlerini Tamamlıyor

Fatih Belediyesi tarafından bu yıl 11’incisi gerçekleştirilecek olan Gönüllü Turizm Elçileri projesine başvuruları kabul edilen gençler Tarihçi – Yazar Ahmet Anapalı’dan eğitimlerini alıyor.

2 Temmuz 2021
Turizm Elçileri Eğitimlerini Tamamlıyor

Türkiye’nin vitrini ve en önemli kültür turizmi güzergâhı olan Fatih’e gelen turistlerin seyahatlerini sorunsuzca tamamlayabilmeleri amacıyla geliştirilen Turizm Elçileri Projesi’nde; şehre gelen turistlerin memnuniyetinin sağlanmasının yanı sıra, projede gönüllü olarak yer alan gençlere de; sosyalleşme, yabancı dillerini geliştirerek pratik yapabilme ve dünyanın her yerinden şehrimize gelen insanlarla tanışma fırsatı sunuluyor. 5 Temmuz itibariyle sahada göreve başlayacak olan gençler öncesinde Tarihçi – Yazar Ahmet Anapalı tarafından Fatih’in önemli destinasyonlarının tarihi ve önemi gibi konularda bilgilendiriliyor. Turizm Elçilerimiz; Sultanahmet, Ayasofya, Yerebatan, Divanyolu, Kapalıçarşı ve Eminönü bölgelerinde, İngilizce İspanyolca Almanca, Arapça, Fransızca, Farsça, Korece, Japonca, Çince, İtalyanca ve Rusça dillerinde turistlere ücretsiz rehberlik yapacak. Üzerlerinde çeşitli dillerde ‘‘Ask Me/Bana Sor’’ yazılı tişörtleri ile hizmet verecek olan ve yaşları 14 ile 30 arasında değişen gençlere proje sonunda katılım sertifikası verilecek.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin