-A A+

Başarıya Giden Yolda “Tekno Fatih Akademi”

Fatih Kütüphaneleri tarafından düzenlenen “Gri Koç ile Sınav Kazandıran Taktikler” programında öğrencilere kapsamlı eğitim desteği sağlayan "Tekno Fatih Akademi" kartları dağıtıldı.

22 Şubat 2024
Başarıya Giden Yolda “Tekno Fatih Akademi”

Fatih Kütüphaneleri tarafından düzenlenen “Gri Koç ile Sınav Kazandıran Taktikler” programında katılımcılara "Tekno Fatih Akademi" kartları dağıtıldı. Bu sistem 4 binden fazla ders anlatım videosu ve çözümlü 100 binden fazla soru içeriyor. Tüm derslerin konu anlatım föylerine erişim imkanı bulunuyor ve istenildiğinde çıktı alınabiliyor. Sistem ayrıca 500'den fazla soru bankasını indirme olanağı sağlıyor. Yapay zeka destekli koçluk sistemi ve hedef belirleme, öğrencilere eksiklerine doğrudan ulaşma fırsatı sunuyor. Tam öğrenme sistemi Yapay Zeka ile destekleniyor, öğrencilerin eksikleri üzerine odaklanmalarına yardımcı oluyor. ÖSYM formatına tam uyumlu deneme sınavları ve Türkiye genelinde tüm öğrencilere açık online deneme sınavları da sistemde bulunuyor. Deneme sınavlarına ait analizli sonuç karneleri ve kıyaslamalı başarı grafikleri, öğrencilere performanslarını değerlendirme imkanı sağlıyor. Ayrıca YKS puan hesaplama modülü ve tercih robotu gibi araçlar da öğrencilere destek sunuyor. Sistem, öğrencilerin soru çözdükçe biriktirecekleri altın puanlar ile hediye sayfasından ücretsiz kitap ve hediyeler sipariş etme imkanı veriyor. Ayrıca 7/24 online dershane niteliği taşıyor.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin