-A A+

Yeni Ders Çalışma Platformu Tekno Fatih'in Tanıtımı Başkan Turan'ın Katılımıyla Yapıldı

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan'ın katılımıyla Gelenbevi Anadolu Lisesi'nde gençlerin yeni ders çalışma platformu Tekno Fatih’in tanıtım toplantısı düzenlendi. Başkan Turan, bu sistem aracılığıyla öğrencilerin istedikleri zaman ders videolarını izleyebileceklerini, binlerce soru çözebileceklerini ve deneme sınavlarına girebileceklerini belirtti.

6 Mart 2024
Yeni Ders Çalışma Platformu Tekno Fatih in Tanıtımı Başkan Turan ın Katılımıyla Yapıldı

Gelenbevi Anadolu Lisesi'nde Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan'ın katılımıyla gençlerin yeni ders çalışma platformu "Tekno Fatih" Çevrimiçi TYT-AYT Üniversiteye Hazırlık Sistemi’nin bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Başkan Turan, gençlere yapay zeka destekli üniversite hazırlık sistemi Tekno Fatih'i tanıttı ve gençlerin yapay zeka hakkında duyduklarında hemen heyecanlandıklarını belirtti. Ayrıca öğrencilerin istedikleri saatte ders videolarını izleyebileceklerini, binlerce soru çözebileceklerini ve deneme sınavlarına girebileceklerini ifade ederek hepsine başarılar diledi. Programı mutlulukla takip eden öğrenciler de Başkan Turan'a teşekkür ettiler.

TEKNO FATİH

“Tekno Fatih” sistemi 4 binden fazla ders anlatım videosu ve çözümlü 100 binden fazla soru içeriyor. Tüm derslerin konu anlatım föylerine erişim imkanı bulunuyor ve istenildiğinde çıktı alınabiliyor. Sistem ayrıca 500'den fazla soru bankasını indirme olanağı sağlıyor. Yapay zeka destekli koçluk sistemi ve hedef belirleme, öğrencilere eksiklerine doğrudan ulaşma fırsatı sunuyor. Tam öğrenme sistemi Yapay Zeka ile destekleniyor, öğrencilerin eksikleri üzerine odaklanmalarına yardımcı oluyor. ÖSYM formatına tam uyumlu deneme sınavları ve Türkiye genelinde tüm öğrencilere açık online deneme sınavları da sistemde bulunuyor. Deneme sınavlarına ait analizli sonuç karneleri ve kıyaslamalı başarı grafikleri, öğrencilere performanslarını değerlendirme imkanı sağlıyor. Ayrıca YKS puan hesaplama modülü ve tercih robotu gibi araçlar da öğrencilere destek sunuyor. Sistem, öğrencilerin soru çözdükçe biriktirecekleri altın puanlar ile hediye sayfasından ücretsiz kitap ve hediyeler sipariş etme imkanı veriyor. Ayrıca 7/24 online dershane niteliği taşıyor.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin