-A A+

Topkapı Sosyal Tesisleri

Topkapı Kaleiçi Sosyal Tesisleri: Tarihi İstanbul, günümüzde Fatih Belediyesi sınırları içinde kalan ve “Sur içi” olarak bilinen bölgede kurulmuştur. Topkapı’da Kara Surlarının Millet Caddesiyle kesiştiği yerde Sur içi olarak adlandırılan alana kadar olan bölge Belediyemiz tarafından yeşil alan ve rekreasyon çalışmaları yapılarak düzenlenmiş bu yer şimdi bitki ve yeşillikler içinde, iki farklı konsepte tarihi dokusu ile 50 kişiden 900 kişiye kadar profesyonel ekibi ve özel olarak hazırlanan zengin mönüleri ile düğün, toplantı ve davetler için hizmet sunmaktadır.

Topkapı Kale İçi Sosyal Tesisimiz, tarihe tanıklık edebileceğiniz anılarla dolu bir geçmişe sahip olup, Sosyal Tesisimizde, Açık-kapalı restaurant, yazlık kır bahçesi kafeterya alanları, /1.Kır Bahçesi 400 kişi./2.Kır Bahçesi 500kişi. kapasitede nezih, ferah bir açık hava mekânı olan, yaz ayları için ideal bir tercih sebebi olup hayalinizdeki düğün, toplantı, kurumsal etkinlikler gibi davet organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca tesislerimizde 4 ve 10 yaş gurubu çocuk oyun parkı bulunmakladır.

YAZLIK BAHÇE: İstanbul un nadide köşelerinden biri olan tesisimizin restaurant, bölümü farklı mönü seçenekleriyle, yazlık bahçe kafeteryası ile beraber, bahar ve yaz aylarında halkımızın serin bir nefes aldığı, günün yorgunluğunu çıkardığı ayrı bir dinlence yeri olup dostlarınızla çayınızın keyfine vararak tarihi surlar içerisinde huzur bulacağınız nezih bir yaşam ve tarih köşesidir.

KAFETERYA: Tesisimizde,(yazlık-kışlık) bahar ve yaz aylarında hizmet veren bahçe, kafeteryası ile aperatifler, hamburger, tost soğuk ve sıcak içecekler ile başlandığı gibi, aynı zamanda bahçede nefis bir sabah kahvaltısı ile başlayan muhteşem lezzetleri içinde barındıran yemek alternatiflerini sunduğu zengin yeşil dokusu ve tertemiz esintili havasıyla siz değerli İstanbullulara aileleriyle beraber keyifli vakit geçirmelerine imkân sunmaktadır.

KIR BAHÇESİ: Düşlerinizin gerçeğe dönüştüğü düğünleriniz, yemekli iş toplantılarınız ve her türlü organizasyon ve etkinlikleriniz için tarihi Bizans surları içinde özenli ve kaliteli hizmetin ideal adresi Topkapı Kale İçi Sosyal Tesisi–1.kır bahçesi 400 kişilik / 2.kır bahçesi 500 kişilik davet organizasyonları yapılabilen açık alana sahip kapasitesi ve aynı zamanda şehir merkezindeki konumuyla sizlere ve konuklarınıza ulaşım açısından tercih edeceğiniz nezih bir mekân.

ÇOCUK PARKI: Tarihi tesisimizin bitki ve yeşillikler içindeki 4 ve 10 yaş gurubu çocuklara hitap eden oyun parkımız, çocuklarınızın hoşça bir vakit geçireceği alanlardan bir tanesidir.

OTOPARK: Tesislerimizde gerçekleştireceğiniz etkinlik ve organizasyonlarınız için 70 araç kapasiteli 1 adet otoparkımız bulunmaktadır.

Adres: Topkapı Mahallesi Topkapı Kaleiçi İ.E.T.T Otobüs Durakları Yanı Fatih

Tel: (0212) 523 08 98

Çalışma Saatleri: Tesisimiz (08:30-23:00) Saatleri Arasında Hizmet Vermektedir.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin