fanco-anne-ve-cocuklari-kece-cuzdan-tasarim-a

FANÇO, Anne ve Çocukları Keçe Cüzdan Tasarım Atölyesi'nde Buluşturuyor

Fatih Belediyesi Çocuk Kütüphaneleri Kariye, FANÇO Sümbül Efendi ve FANÇO Silivrikapı'da düzenlediği Keçe Cüzdan Tasarım Atölyesi ile anne ve çocukları buluşturdu. Etkinlikte çocuklar ve anneleri keçe malzemelerle cüzdanlar tasarlayarak keyifli vakit geçirdi.
20.7.2024
belediyemizin-fabim-hizmeti-devam-ediyor

Belediyemizin FABİM Hizmeti Devam Ediyor

Fatih Belediyesi güçlü altyapısı ve uzman ekibiyle her zaman vatandaşların yanında. FABİM ile taleplerinizi 0 (212) 453 1453 numarasından, www.fatih.bel.tr'den ya da Suriçi Fatih Mobil Uygulaması aracılığıyla iletebilirsiniz. Fatih Belediyesi vatandaş memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmaya devam ediyor.
20.7.2024
fatih-belediyesinin-kocamustafapasadan-sarayb

Fatih Belediyesi'nin Kocamustafapaşa'dan Sarayburnu'na Düzenlediği Keyif Dolu Bisiklet Turu

Fatih Belediyesi Gençlik ve Spor Birimi her cumartesi yarı elektrikli bisiklet turlarıyla bisiklet severleri buluşturuyor. Cerrahpaşa, Yenikapı, Kumkapı ve Cankurtaran güzergahlarında gerçekleşen turlar sağlıklı yaşamı teşvik ederken İstanbul'un tarihî ve kültürel zenginliklerini tanıtıyor.
20.7.2024
sanatseverler-yedikule-hisarindaki-gece-cizer

Sanatseverler Yedikule Hisarı'ndaki "Gece Çizerleri" Etkinliğinde Keyifli Anlar Yaşıyor

Sanatseverler tarihî Yedikule Hisarı'nda düzenlenen "Gece Çizerleri" etkinliğinde bir araya gelerek yaratıcılıklarını sergiliyor. Etkinlik Hisar'dan ilham alınarak yapılan resimlerle katılımcılara farklı bakış açıları sunuyor.
20.7.2024
fatihin-sokaklarinda-bocek-ilaclama-calismala

Fatih'in Sokaklarında Böcek İlaçlama Çalışmalarımıza Hız Kesmeden Devam Ediyoruz

Fatih Belediyesi yaz boyunca park ve bahçelerde çevre dostu ilaçlarla böcek ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor. İlçenin farklı bölgelerinde yapılan bu çalışmalar aralıksız devam edecek.
20.7.2024
bilim-fatihte-miniklere-yildizlarla-dolu-bir-

Bilim Fatih'te Miniklere Yıldızlarla Dolu Bir Gün

Bilim Fatih'in Takımyıldız Atölyesi’nde, minikler astronomi hakkında temel bilgiler edinip kendi takımyıldız küplerini yaparak hem eğitici hem de eğlenceli bir deneyim yaşadı. Bu atölye çocukların bilimsel merakını artırmayı amaçlıyor.
19.7.2024
fatih-belediyesinden-cenaze-ikrami-hizmeti

Fatih Belediyesi'nden Cenaze İkramı Hizmeti

Fatih Belediyesi cenaze ikramı hizmetiyle taziye evlerine lahmacun ve ayran ikram ediyor; ailelere teselli ziyareti gerçekleştiriyor.
19.7.2024
fatih-kutuphanelerinde-geleneksel-cuma-ikraml

Fatih Kütüphaneleri'nde Geleneksel Cuma İkramları Devam Ediyor!

Her cuma Fatih Kütüphaneleri'nde ders çalışan öğrencilere çeşitli ikramlar sunuyoruz. Bu hafta karpuz ve çorba ikram ettik. Etkinliklerimiz gençlerin ders çalışma motivasyonlarını artırırken arkadaşlıklarını da güçlendiriyor.
19.7.2024
vatandaslar-neslisah-sultan-fikir-atolyesinde

Vatandaşlar, Neslişah Sultan Fikir Atölyesi'ndeki “Suyun Harikulade Halleri ve Medeniyetimiz” Etkinliğinde Bilgi Dolu Bir Gün Geçirdi

Neslişah Sultan Fikir Atölyesi tarafından düzenlenen "Suyun Harikulade Halleri ve Medeniyetimiz" Atölyesi’nde Dr. Esra Kırsever, suyun tarihsel ve kimyasal özelliklerini anlatarak katılımcılara suyun insan yaşamındaki önemini vurguladı.
19.7.2024
karinca-el-emegi-egitim-biriminden-kirk-yama-

KARINCA El Emeği Eğitim Birimi'nden Kırk Yama Atölyesi

KARINCA El Emeği Eğitim Birimi'nin Silivrikapı'da düzenlediği "Kırk Yama" Atölyesi'nde katılımcılar evdeki artık malzemelerden figürlü kitap ayraçları tasarlayarak el becerilerini geliştiriyor ve geri dönüşüm bilincini artırmayı hedefliyor.
18.7.2024
News See All
https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Mayor Instagram Mayor Twitter Mayor Facebook Mayor YouTube Mayor Telegram Mayor WebMayor Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

You can talk now I'm listening you... not understood. Try again