Sol Menüler

Kurumsal

-A A+

Okan Erhan OFLAZ

Okan Erhan OFLAZ

1970 Erzincan doğumlu, ilk, ortaokul ve liseyi Erzincan'da okudu. 1991 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.

Orta Doğu Amme Enstitüsü’nden Belediyecilik ve İmar Hizmetleri Programı, İstanbul Üniversitesi’nde Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Sertifika Programı, eğitimlerine katıldı.

1991 yılında Erzincan Belediye Başkanlığı İmar Müdür Yardımcılığıyla başladığı iş hayatına sırasıyla; Tarım Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Uzaktan Algılama Merkezi Yöneticiliği ve Çekmeköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü görevlerinde çalıştı.

2005 -2012 yılları arasında Fatih Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdürdü.

2012 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemler Genel Müdürlüğü görevine atanarak, 2 yıl bu görevi yürüttükten sonra 2014 - 2019 tarihleri arasında tekrar Fatih Belediyesi Başkan Yardımcılığına atandı.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri'nden sonra Fatih Belediyesi Başkan Danışmanı olarak atanan Okan Erhan Oflaz, evli ve iki çocuk babasıdır.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin