Sol Menüler

Kurumsal

-A A+

Abit ÖZTÜRK

Abit ÖZTÜRK

Zabıta Müdürü

Celal Bayar Üniversitesi, Salihli Meslek Yüksekokulu Mahalli İdareler Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. AB Destekli ‘‘Göçle Gelen Ailelerin Şehir Hayatına Adaptasyonu İçin Belediyeler Arası Diyalog Projesi’’ kapsamında verilen 'Sosyal Hizmetler Temel Eğitimi'ile 'İyi Uygulamalar Eğitimi'ni başarıyla tamamladı.

2006 yılında Eminönü Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nde memuriyete başladı. 2008 yılında Eminönü Belediyesi’nin Fatih Belediyesi’ne katılmasıyla, Fatih Belediyesi’nde zabıta memuru, zabıta komiseri ve zabıta amiri görevlerinde bulundu.

2014-2018 yılları arasında Ruhsat ve Denetim Müdürü olarak görev yaptı. Mayıs 2018 tarihi itibariyle Zabıta Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Zabıta Müdürlüğü

Fatih; tarihi ve kültürel açıdan İstanbul’un kalbi konumunda, turizme yönelik işletmelerin ve ticari faaliyetin yoğun olduğu, ülke çapında önemli üniversite ve hastanelerin bulunduğu bir ilçe olması sebebiyle, gece ve gündüz nüfusu en yoğun ilçelerden biri. Buna paralel olarak, otopark sorunu, uygunsuz araç parklanmaları, yol ve kaldırımların işgalleri, seyyar ve dilencilik faaliyetleri, mal satmak maksadıyla yapılan hanutçuluk faaliyetleri, gürültü ve çevreye rahatsızlık veren muhtelif sorunlar ortaya çıkmaktadır. Zabıta Müdürlüğü, ilçede düzenin sağlanması, halkın huzurunu ve sağlığını korumak amacıyla kanunlar, yönetmelikler ve ilgili mevzuatlar kapsamında, görev ve yetkileri dahilinde, resmi tatil günleri de dahil olmak üzere günün 24 saati gerekli çalışmaları yürütmektedir.

ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin