Sol Menüler

Kurumsal

-A A+

Ayşegül COŞKUN

Ayşegül COŞKUN

Sağlık İşleri Müdürü

1991 yılında Fatih Kız Lisesinden mezun olup aynı yıl İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesine girmeye hak kazandı.1996 yılında bölümünden mezun olarak aynı yıl İstanbul Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hizmetleri Müdürlüğünde Veteriner Hekim olarak göreve başladı. 2005-2012 yılları arsında gıda üretimi yapan bir firmada mesul müdür olarak görev yaptı.2013 yılında tekrar memuriyete dönerek İBB Sağlık ve Hıfzıssıhha Müdürlüğünde Eğitim Şefi olarak göreve başladı. En son Evde Sağlık ve Vektörlerle Mücadele Hizmetleri Şefi iken 2020 Eylül ayından itibaren naklen Fatih Belediyesine geçiş yapmış olup Sağlık İşleri Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Sağlık İşleri Müdürlüğü

Memur ve bakmakla yükümlü oldukları yakınları işçi sağlığı ve güvenliği kapsamında işçilere birinci basamak resmi kurumlar sağlık hizmeti sunmakta, çeşitli halk sağlığı danışmanlık hizmetleri kapsamında da tarama, eğitim ve bilgilendirme çalışmaları yürütmektedir. İhtiyacı olan hastaların naklini sağlamaktadır. Cenaze hizmeti olarak ilçede vefat edenlerin muayeneleri Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülmektedir. İlçedeki açık ve kapalı alanların ilaçlama çalışmalarını da aralıksız olarak yürüten müdürlük, sokak hayvanları ve belediye bünyesindeki Yedikule Hayvan Barınağı’ndaki tüm hayvanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

T.C. FATİH BELEDİYE BAŞKANLIĞI SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ

SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin