Sol Menüler

Kurumsal

-A A+

Bahattin Sayra SÖZEN

Bahattin Sayra SÖZEN

Destek Hizmetleri Müdürü

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Özel sektörde bir süre çalıştıktan sonra 2006 yılında Fatih Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğünde görev almaya başladı. 2021 Ocak ayında Destek Hizmetleri Müdürlüğü görevine atanmıştır.

Destek Hizmetleri Müdürlüğü

Destek Hizmetleri Müdürlüğü, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu, 4735 Sayılı Kamu İhale Sözleşme Kanunu ve Yönetmelikler gereği; Başkanlık ve bağlı birimlerine lojistik destek sağlamak amacı ile gerekli mal ve hizmet alımlarını ilgili mevzuat hükümlerine göre gerçekleştirmektedir. En ekonomik olan mal ve hizmeti, kaliteden taviz vermeden, tarafsız, etkin, zamanında ve eksiksiz olarak temin ederek, ilgili birime ulaştıran Müdürlük, demirbaşların giriş işlemlerini de yapar. Müdürlük bu hizmetleri 5393 sayılı Belediye Kanunu, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu, 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşme Kanunu, 4734 Sayılı İhale Uygulama Yönetmelikleri ve Taşınır Mal Yönetmeliği çerçevesinde yürütmektedir.

T.C. FATİH BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ

DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin