Sol Menüler

Kurumsal

-A A+

Bayram KENDİRLİGİL

Bayram KENDİRLİGİL

Park ve Bahçeler Müdürü

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünden mezun oldu.

Özel sektörde bir süre çalıştıktan sonra 2006-2007 yılları arasında Fatih Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü'nde kontrol mühendisi olarak göreve başladı. 2009-2014 yılları arasında Fatih Belediyesi Halktaş A.Ş.'de Teknik İşler Müdürü olarak çalıştı.

2014 yılından itibaren Fatih Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü

Tarihi Yarımada olan Fatih'te; tarihi, sosyal ve fiziksel zenginlikleri ve günümüz şartlarındaki ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, dünya standartlarında park, meydan ve yeşil alanlar oluşturmaktadır. Bu maksatla; gecekondu alanları ve metruk arazilerde yapılacak çalışmalarla kullanım açısından daha fonksiyonel ve estetik değeri yüksek nitelikte sürdürülebilir mekânlar kazandırmaktadır. İlçemizin tarihi zenginliklerinin farkındalığı ile çalışan ve yarımadanın niteliklerine uygun konseptlerde plan ve projeler gerçekleştirerek; yeni parklar yapmakta, mevcut parkları yenilenmekte, park yapımına elverişli en küçük alanları bile park yapımına ayırarak; cadde, sokak ve orta kaldırımlara uygunluk durumuna göre fidan, çalı ve mevsimlik çiçek dikimleri yaparak, prestijli mekânlar oluşturmaktadır. İmar planlarında yeşil alan olarak ayrılmış ve mülkiyet sorunu çözülmüş alanları projelendirerek, park alanlarına dönüştürmekte ve kentte metrekare bazında kişi başına düşen yeşil alan miktarını çoğaltmaktadır. Bununla birlikte beton yığınları içerisinde bunalan her yaştan insanın rahat nefes alabileceği, sağlıklı gelişim ve mutlu yaşamları için spor alanları, yürüyüş yolları, kültür ve fizik alanları ile çocuk oyun alanları oluşturarak, yeni yeşil alanlar ve tesisler halkın kullanımına sunmaktadır. Fatih ilçe sınırları içerisindeki park ve yeşil alanların bakımlı, temiz ve sürekli canlı kalmalarını sağlamak amacıyla, konusunda uzman mühendis, mimar ve teknikerlerin kontrolünde tecrübeli bahçıvan ve işçiler tarafından gerekli işlemlerin gerçekleşmesini sağlamaktadır.

T.C. FATİH BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ

PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin