Sol Menüler

Kurumsal

-A A+

Hasan DURHAT

Hasan DURHAT

1972 yılında Samsun’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde aldığı eğitimden sonra 2001 yılında A. Ü. İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Daha sonra I. Ü. İşletme İktisadı Enstitüsü’nde İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamladı.

2004-2014 yılları arasında İDO A.Ş.’de Genel Müdür Danışmanı olarak görev yaptı. 2014-2015 yıllarında TUGEV- İCVB Genel Sekreterliği, 2015-2016 yıllarında TOKİ’de Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve Stratejik Yönetim Müdürlüğü yaptı. 2016-2019 yılları arasında TOKİ İştiraki Emlak Yönetim A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev yaptı.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri'nden sonra Fatih Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak atanan Hasan DURHAT, ayrıca Kızılay İstanbul Yönetim Kurulu üyeliği, Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyeliğinin yanı sıra çeşitli STK’larda aktif rol almaktadır.

Hasan DURHAT evli ve 4 çocuk babasıdır.

Bağlı Müdürlükler

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü
İşletme Müdürlüğü
Muhtarlık İşleri Müdürlüğü
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü
https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin