Sol Menüler

Kurumsal

-A A+

Sema ART ÖZÇELİK

Sema ART ÖZÇELİK

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü

Üniversite eğitimini Halkla İlişkiler ve Tanıtım alanında tamamladı.

1997 yılında Sarıyer Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nde memur olarak göreve başladı. 2000 yılında Fatih Belediyesi'ne geçiş yaparak, 2000-2018 yılları arasında Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nde, 2018-2019 yılları arasında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde şef olarak görev yaptı. 2019 yılı Ağustos ayında Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak görevlendirilmiş olup, halen görevine devam etmektedir.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü 1984 yılında Fatih Belediye Başkanlığı bünyesinde teşkilatlandırılmış olup o günden bugüne faaliyetlerini sürdürmektedir.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Belediye hizmetlerinde memnuniyeti arttırmak, ilçe halkı üzerinde güvenilir, beklentilerin karşılandığı güçlü bir belediye olgusunu oluşturmak, yönetime katılımı sağlamak, halkın farkındalığını artırmak, yerel yönetimleri ve yerel demokrasiyi güçlendirmek adına çözümler üretmektedir.

Tarihi Yarımada Fatih’in tanınırlığını artıracak çalışmaları yazılı ve görsel iletişim araçları ile yayarak kalıcı hale getirmeyi, gelecek kuşaklara aktarmayı ve kültürel birikime katkı sağlamayı hedefler. Müdürlüğümüz, sosyal belediyecilik anlayışı ile Fatihlilerin hayatlarını kolaylaştırarak Fatihli olmanın, Fatih’te yaşamanın maddi ve manevi hazzını vatandaşlarımıza yaşatıp, yaşam kalitesini arttırmayı vizyon edinir.

Ayrıca; yazılı ve görsel medyanın takibi, düzenlenen sosyal, kültürel ve teknik hizmetlerin tanıtımlarının çeşitli materyallerle yapılması, öneri ve şikâyetlerin en kısa zamanda çözüme ulaştırılması, sosyal belediyeciliğin güçlendirilmesi amacıyla toplumun her katmanına ulaşacak projeler hazırlanması müdürlüğümüzün temel faaliyetleridir.

T.C. FATİH BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

/400proje /400proje
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin