Sol Menüler

Kurumsal

-A A+

Suat ERYILMAZ

Suat ERYILMAZ

Bilgi İşlem Müdürü

Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği bölümünde lisans, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Ulaştırma Mühendisliği bölümünde Yüksek Lisans eğitimi tamamladı. 1 yıl Londra'da dil eğitimi aldı.

2005 yılından 2007 yılına kadar çeşitli firmalarda saha mühendisi olarak görev yaptı. Bu esnada Yazılım Mühendisliği konusunda eğitim aldı. 2007 ile 2010 yılları arasında ise farklı firmalarda proje mühendisi olarak yol, havaalanı, atık su, yağmursuyu projelerini yürütmenin yanı sıra bu konularda çeşitli firmalara danışmanlık yaptı. 2007- 2011 yılları arasında ArcGIS, Autocad, Civil 3d, Microstation, Netcad ve Netpro konusunda çeşitli kurumlarda yarı zamanlı olarak eğitmenlik yaptı. 2011 yılından itibaren Fatih Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü bünyesinde GIS uzmanı olarak başladığı görevine Kasım 2017'den itibaren Bilgi İşlem Müdürü olarak devam etmektedir.

Bilgi İşlem Müdürlüğü

Bilgi İşlem Müdürlüğü, bilgi sistemleriyle ilgili, kurum içinde kullanılan her türlü bilgisayar donanımı-onarımı ile gelişen teknolojiye bağlı olarak işletim sistemleri ve yazılımların bakım onarım ve geliştirilmesiyle görevlidir. Müdürlük, ihtiyaç halinde bütün birimlere uygulama yazılımı desteği verir. Yeni birimlerin ihtiyaçlarına göre özel yazılımlar oluşturur ve yazılımı kullanacak personele gerekli eğitimlerini verir. Belediye içerisindeki bilgi ağlarını sürekli gözetim altında tutarak sunucular üzerindeki bilgi paylaşımını ve veri güvenliğini sağlar. Bilgi İşlem Müdürlüğü Belediyemiz bünyesinde bulunan 24 müdürlüğe, 7 Bilgi Evleri'ne bilgisayar yazılım, donanım, internet, network alanın da hizmet vermektedir. Ayrıca, Coğrafi Bilgi Sistemi, e-Belediye, Fatih Mobil, Mobil GIS Uygulaması), TBelediye (Telefonla Borç Sorgulama, Borç Ödeme) uygulamaları ile elektronik ve mobil iletişim kanalını kullanan vatandaşlarımıza hizmet vermektedir.

T.C. FATİH BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ

BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

/400proje /400proje
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin