Sol Menüler

Kurumsal

-A A+

Sümeyye KOÇ

Sümeyye KOÇ

Plan ve Proje Müdürü

Haliç Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünden mezun oldu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Anabilim Dalı Kentsel Tasarım Bölümü'nde yüksek lisans eğitimini tamamladı.

2005-2008 yılları arasında İBB- İstanbul Metropol Planlama/Küçükçekmece ve Fatih Deprem Odaklı Kentsel Dönüşüm ve Kentsel Tasarım projesinde mimar olarak göreve aldı. 2008-2012 yılları arasında hastane, okul ve konut sektöründe faaliyet gösteren özel bir inşaat firmasında proje koordinatörü olarak göreve yaptı.

2012 yılında Fatih Belediyesi Etüd Proje Müdürlüğü Kentsel Tasarım biriminde yüksek mimar olarak göreve başladı. 2016 yılı temmuz ayından itibaren Plan ve Proje Müdürlüğü görevini yürütmektedir

Plan ve Proje Müdürlüğü

Tarihi değerleriyle bir kültür mozaiği olan ilçemizde bu dokuyu korumayı ve yenilemeyi amaçlayan Plan Proje Müdürlüğü; yenileme alanları çalışmaları, taşınmaz kültür varlıklarının korunup yaşatılması, planlama, kentsel tasarım projelerinin gerçekleştirilmesi, muhtelif bölgelerde hazırlanan mimari avan ve uygulama projelerine yönelik çalışmaları yürütmektedir.

T.C. FATİH BELEDİYE BAŞKANLIĞI PLAN VE PROJE MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ

PLAN VE PROJE MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin