Sol Menüler

Kurumsal

-A A+

Abdullah KARGILI

Abdullah KARGILI

Kültür İşleri Müdürü

İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Yüksek Lisans tezini tamamladı. Ayrıca İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi'nde Pedagojik Formasyon sertifika programını bitirdi.

Kamudaki çalışma hayatına İstanbul Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden İDO'da başladı. 2005 yılında Fatih Belediyesi'nde vazife alarak Yazı İşleri Müdürü, Özel Kalem Müdürü ve Sağlık İşleri Müdürü olarak görev yaptı. 2014 yılından bu yana Kültür İşleri Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Kültür İşleri Müdürlüğü

Kültür İşleri Müdürlüğü, ilçemizde yaşayan çocuklar, yaşlılar, gençler ve her kesimden vatandaşımız için sosyal yaşam alanını en üst seviyeye taşıyarak sosyalleşmelerini, kaynaşmalarını, mesleki becerilerini ve kültürel eğitimlerini arttırmak, sıkıntılarını ve dileklerini daha rahat ifade edebilmelerini sağlamak, okumaya teşvik etmek, geçerli, doğru ve güvenilir bilgiye ulaşımını sağlamak görevlerini yerine getirmek üzere hizmet vermektedir.

T.C. FATİH BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ

KÜLTÜR İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin