Sol Menüler

Kurumsal

-A A+

Hasan BAŞTÜRK

Hasan BAŞTÜRK

Yazı İşleri Müdürü

1971 yılında Bayburt’ta doğdu. İlkokulu Bayburt, ortaokulu Akçakoca, liseyi ise İstanbul’da bitirdi. Mimar Sinan Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun oldu. Yüksek Lisansını HKÜ Eğitim Yönetimi ve Denetimi Bölümü’nde tamamladı. 1994 yılında öğretmen olarak memuriyete başladı. Farklı okullarda öğretmenlik ve okul müdürlüğü yaptı. 2020 yılında Fatih Belediyesi Yazı İşleri Müdürü olarak göreve başladı.

Evli ve üç çocuk babasıdır.

Yazı İşleri Müdürlüğü

Yazı İşleri Müdürlüğümüz; Genel Evrak Birimi, Meclis Birimi, Encümen Birimi, Arşiv Birimi ve Evlendirme Birimi olarak 5 şeflik altında hizmet vermektedir.

Müdürlük olarak; Fatih Belediye Başkanlığı adına, dış kurumlardan gelen ve dış kurumlara giden tüm evrakların sevk ve idaresini doğru, hızlı ve etkin bir şekilde yapmakta, bunun yanında Belediyemizde en üst karar mekanizmaları olan Belediye Meclisi ve Encümen toplantılarının tüm sekretarya hizmetlerini usulüne uygun bir şekilde yerine getirmekteyiz. Yine müdürlüğümüz bünyesinde arşiv hizmetlerimiz; kalite standartlarımız doğrultusunda geliştirilerek devam etmektedir. Müdürlüğümüzce yürütülen nikâh işlemleri ile aile kurumunun temellerinin atılması aşamasında vatandaşlarımıza sosyal alanda hizmet verilmektedir.

T.C. FATİH BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ

YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İŞ BAŞLIKLARI LİSTESİ

EVLENDİRME MEMURLUĞU GENEL ÇALIŞMA SÜRECİ

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin