Sol Menüler

Kurumsal

-A A+

Caner ER

Caner ER

Ulaşım Hizmetleri Müdürü

Uşak Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdi.

2011 yılından itibaren özel sektörde Makine Mühendisliği, İş Güvenliği Danışmanlığı ve İş Güvenliği Uzmanlığı yaptı.

2014-2018 tarihleri arasında Fatih Belediyesi'nde Teknik İşler Şefi olarak göreve başladı. 2018 tarihinden itibaren Ulaşım Hizmetleri Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü belediye bünyesinde bulunan her türlü araç ve iş makinesi ile bütün müdürlüklerin araç ihtiyacını karşılamaktadır. Ayrıca sosyal belediyecilik ilkesi kapsamında; spor kulüplerine, bedensel ve zihinsel engellilere, cenaze yakınlarına, diyaliz hastalarına, bölgemizdeki kamu kurum ve kuruluşları ile vakıf, dernek ve okulların sosyal-kültürel etkinliklerine, aşevinde yapılan yemeklerin yaşlı, hasta ve yoksul vatandaşlara dağıtılmasına, belediye çalışanlarının mesaiye geliş-gidişlerine servis hizmeti vb. görevler için araç tahsislerini sağlamaktadır. Belediye tarafından karşılanan hizmetleri yerine getirmek için resmi araçlar ve iş makinelerin bakım ve onarım, tamir ve revizyonların kendi atölyemizde yapılması, atölye imkânlarıyla yapılamayan bakım-onarım ve revizyonların yetkili dış servislerde yaptırılmasını sağlamaktadır. Araçlarımızın her tür işlemleri; zorunlu trafik sigortaları, fenni muayeneleri kaza ile ilgili işlemleri, trafik tescil, alım-satım, sigorta, ruhsat, HGS vb. işlemler de müdürlük tarafından yürütülmektedir.

T.C. FATİH BELEDİYE BAŞKANLIĞI ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ

ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin