Sol Menüler

Kurumsal

-A A+

Mahmut EKŞİ

Mahmut EKŞİ

Özel Kalem Müdürü

1976 Yılında Erzurum’da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Erzurum’da tamamladı. Bursa Uludağ Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler bölümünden 1998 yılında mezun oldu

1998-2004 yılları arasında özel sektörde dış ticaret alanında çalıştı.

2004-2014 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesinde İSTON A.Ş. ‘de Dış Ticaret Sorumlusu olarak ve Saraçhane Başkanlık Binasında sırasıyla Genel Sekreter ve Ak Parti Grup Başkanvekili Özel Kalemi olarak görev yaptı.

2014-2019 yıllarında da Toplu Konut İdaresi’nde ( TOKİ ) Başkan Danışmanı olarak görev yaptı.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri’nden sonra Fatih Belediyesi Özel Kalem Müdürü olarak atanan Mahmut EKŞİ evli ve 3 çocuk babası olup ileri derecede İngilizce ve orta derecede Arapça bilmektedir.

Özel Kalem Müdürlüğü

Başkanlık makamının direktifleri uyarınca protokol işlemlerinin, toplantı, ziyaret, yazışma, organizasyon ve etkinliklerin ilgili kurum ve birimlerle koordineli olarak en uygun sürede ve kalitede sunulmasını, Belediye Başkanı'nın günlük, haftalık ve aylık çalışma programını hazırlanmasını, randevu taleplerini değerlendirilmesini, programa alınmasını ve telefon görüşmelerini gerçekleşmesini, etkin, şeffaf ve kaliteli bir halkla ilişkiler hizmeti sunulmasını sağlamaktadır.

T.C. FATİH BELEDİYE BAŞKANLIĞI ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin